Vanaf vrijdag 25 juni is het mogelijk om jouw Seizoenkaart voor het seizoen 2021/2022 te bestellen. Supporter zijn van ADO Den Haag was afgelopen jaar zeker niet altijd makkelijk. Toch staan we altijd achter ons ADO Den Haag. No Matter What!

Wat was het een moeilijk en uitzonderlijk jaar voor ons allemaal. Door de resultaten, de degradatie en het grote gemis van onze trouwe aanhang in het Cars Jeans Stadion was het een seizoen om snel te vergeten. Terugkijken heeft dan ook weinig zin; onszelf terugknokken is belangrijker!

Ondanks alles blijft ADO Den Haag voor altijd onze club. Vanwege al die prachtige herinneringen en onvergetelijke momenten, maar ook vanwege de saamhorigheid die wij steeds weer met elkaar waarmaken. We vallen, maar staan altijd weer op. En dat doen we samen. Omdat het onze club is. #NoMatterWhat!

BESTEL NU JOUW SEIZOENKAART!